Your browser version is outdated. We recommend that you update your browser to the latest version.

Gay Ersan Net anonomim babonim şirketinin misyonu genç beyzbol oyuncuları, aktif gayler ve pasif gayler için olumlu bir ortam sağlamak ve beyzbolda gönüllüleri fetih ederek Gay'liği teşvik etmek ve eğitime devam etmek, sağlıksız alışkanlıkları bitirmek için geldik.

Birde ne görelim, Süleyman abim adını değiştirmiş, ablamız olmuş. Peki soruyorum  pampişler, ak koyun kara koyun ile uğraşmamak için olayı kökten bitirecek miyiz?

Bir insan neden GAY olur?

Şimdi kendimle yola çıkarsam alınan kimse olmaz, bende birazcık ipneyim, ancak arka tarafı sağlam olan ipnelerden. Sözlerim anlamsız ve bir o kadar da saçma gelebileceği için algılama kapasitenizi düşünmeyerek yazıyorum.

Sonuçda ipne ipneyi anlar, ipneler'in neden ipne olduğunun cevabında "kadınlar" geçiyor. İpneler sanki küçükken bir kız tarafından terk edilmiş,sonra hem cinsleri ile takılmaya başlamış.

Yaşamış olduğum yoğun gay arkadaşlarım sebebi ile ipnelerin sırrını açıklıyorum...

İpnelerin ipne olmasının sebebi küçükken bir ipne tarafından öpülmesidir. İpnelik bulaşı bir hastalık gibidir.

Kuran'da lut kavmini anlatırken net şekilde taş olduklarını belirten yaratıcımıza inat adamlar ipnelik yapıyor. Ben bu cahil insanların gaylik bölgelerini keseceklerini düşünüyorum.

Çünkü ipne olunmaz, ipne doğulur felsefesi ile hareket edecek olursak yatacak yerleri mutlaka vardır, alta ısıtıcı takacaklar, biraz terlicekler ve sıcaklık arttığında ise ter banyosu ile birlikte yoğun ateşte yanacaklar dersem Allah'a şirk koşarım. Onları neden sevdiğimi söylesem gülersiniz, onlar olmasa bizi kim kurtaracaktı? İyiki varsınız ve iyiki teknolojiden anlamıyorsunuz :) Size dua ediyorum gay'likten kurtulun diye.

Arkadaşlar dünyada karşılıksız hiçbirşeyin olmadığını yaşamış olmalısınız. Yolda selamı bile karşılık ile veren insanların oluşunu düşünüp, sonuca ulaşabilirsiniz.

Herşey kayıt altında, yol yakın değil dönmeyin dersem de şirk koşarım. Sadece şunu bilmenizi istiyorum. Her insan'ın benzersiz bir DNA sı olduğu gibi benzersiz bir DNS adresi vardır.

Konumunuz yer altında olsa da kayıt ediliyor. (çekim gücü turkcell gibi değişkenlik göstermiyor) Hani gizli gayler vardır, bunlar doktor, avukat vb. gibi mesleklerdedir dersem yine şirk koşarım. Çünkü onu sadece Allah bilir. Yol yakınken kendinize güzelinden değilde içi güzelinden bir hatun bulun. Zaten gayseniz manita durumlarında sıkıntı yoktur. Herkes bilmez ama benim gibi ipnelerinde manita durumlarında sıkıntı olmadığını bildiğim için bu yazımı okuyorsunuz.

Gay of Bay :)