Your browser version is outdated. We recommend that you update your browser to the latest version.

GAY'im aması var ERSAN NET

Gay olmaktan kurtulmak için sebep mi arıyorsunuz, hızlı şekilde yuvarlaklığı bırakmak ve örneğe yakın insan olmak mı istiyorsunuz?

Hayattan zevk alıp korkaklar gibi gizliden gezmekten sıkıldınız mı?

O zaman çok şanslısınız çünkü reçete çok sağlam.

Gaylikten kurtulmak için en yakın camiye gidiyorsunuz, önce abdest almıyorsunuz, tamamen banyo yapmanız gerekiyor. Camiye gitmeden 21 gün boyunca her gün düzenli olarak banyo yapıyorsunuz.

Bu süreç içerisinde alkol gibi insan vücuduna zarar verecek maddelerden uzak durmanızda fayda var.

Temizliğe dişlerinizden başlamalısınız. Önce doktora gidip bir dişlerinizi temizlettirin.

Sonrasında yine başka bir doktora gidip arka tarafı ve ön tarafı kontrol ettirin.

Kan tahlili yaptırın, kanınızda hiv virüsü gibi maddeler varmı kontrol ettirin.

Eğer bu 3 aşamayı bitirirseniz, sonrasında camiye gidip kendinizle başbaşa kalarak, kendiniz için dua edin. Namaz kılın.

Ben doktora gidemem, oramı buramı doktora gösteremem derseniz, işiniz zor ama minumum suretle 12 ay boyunca oruç tutmanız gerekmektedir. Hızlısı 41 gündür. Ancak sizin cezanız 12 ay ile kurtulacak şekildeyse bilemem. Bence 12 ay size çok az  olması gereken 11222222 ay yapmanız lazım, fakat kuran'da okuduğumuz ve herkesin bildiği Allah affedendir kelimesinin kaç defa geçtiğini görmek için okumalısınız.

Bu süre içerisinde oruç tutup kuranı arapçasını bilmiyorsanız Türkçesini okumalısınız.

Okuyacağınız zaman abdest almayacaksınız, okumadan önce banyo girip gusul abdesti almalısınız. Sizin abdestiniz geçersizdir. Abdesti geçerli yapmak için mümkünatı varsa kışın günde 2 kere gusul abdesti almalısınız. Yazın 3 5 alayına gider, ama kışın kesinlikle 2 kere yapmalısınız. Eğer maddi durumlar yerinde değilse, 1 defa yapın onuda ibadet etmeden önce yapın. Yani Allah'ın sizi affetmesi için en temiz halinizle Allah'a gidin ki hızlı kurtulasınız.

sıkça, hatta hiç sorulmayan sorular çok yakında sizlerle.